skip navigation
Home Teams Calendar News Documents Links Board Sponsors Contacts Photos

U10 Black

Regular Season 2018-19
2018-19 x Regular Season

Sunday December 02, 2018

MVI 10UB

4

U10 Black

6

Sunday December 02, 2018

MVI 10UB

U10 Black

Saturday December 08, 2018

Mahtomedi 10UB

3

U10 Black

1

Saturday December 08, 2018

Mahtomedi 10UB

U10 Black

Monday December 10, 2018

U10 Black

3

WhtBearCounty

6

Monday December 10, 2018

U10 Black

WhtBearCounty

Friday December 14, 2018

Waseca

6

U10 Black

3

Saturday December 15, 2018

Blaine/ SLP

8

U10 Black

2

Sunday December 16, 2018

U10 Black

4

U10 White

6

Monday December 17, 2018

Northeast Metro 10UB

9

U10 Black

1

Monday December 17, 2018

Northeast Metro 10UB

U10 Black

Saturday December 22, 2018

Forest Lk 10UBGold

U10 Black

Saturday December 22, 2018

Forest Lk 10UBGold

U10 Black

Sunday December 23, 2018

U10 Black

Lily Lake

Sunday December 23, 2018

U10 Black

Lily Lake

Saturday January 05, 2019

Forest Lk 10UBMaroon

U10 Black

Sunday January 06, 2019

U10 Black

Roseville

Tuesday January 08, 2019

Still 10UB Red

U10 Black

Wednesday January 09, 2019

U10 Black

Still 10UB Red

Friday January 18, 2019

U10 Black

Hudson Drewiske

Sunday January 20, 2019

U10 Black

Roseville

Monday January 21, 2019

U10 Black

WhtBearCounty

Saturday January 26, 2019

St Paul 10UB

U10 Black

Sunday January 27, 2019

Chippewa Valley Chill

U10 Black

Saturday February 02, 2019

Hudson

U10 Black

Saturday February 02, 2019

Hudson

U10 Black

Saturday February 09, 2019

U10 Black

Western Wi Stars 10UB

Thursday February 21, 2019

U10 White

U10 Black

Saturday February 23, 2019

U10 Black

Chippewa Valley(ECA Stars)

Date Result Opponent Location Status
Sun Dec 2
W
MVI 10UB
United Civic Center - Baldwin
FINAL
Sun Dec 2 -
MVI 10UB
United Civic Center - Baldwin
11:40 AM CST
Sat Dec 8
L
Mahtomedi 10UB
United Civic Center - Baldwin
FINAL
Sat Dec 8 -
Mahtomedi 10UB
United Civic Center - Baldwin
11:40 AM CST
Mon Dec 10
L
@ WhtBearCounty
WhtBearCounty
FINAL
Mon Dec 10 -
@ WhtBearCounty
WhtBearCounty
6:40 PM CST
Fri Dec 14
L
Waseca
United Civic Center Ice Arena, Maple Street, Baldwin, WI, USA
FINAL
Sat Dec 15
L
Blaine/ SLP
United Civic Center Ice Arena, Maple Street, Baldwin, WI, USA
FINAL
Sun Dec 16
L
@ U10 White
United Civic Center Ice Arena, Maple Street, Baldwin, WI, USA
FINAL
Mon Dec 17
L
Northeast Metro 10UB
RF Wildcat Centre
FINAL
Mon Dec 17 -
Northeast Metro 10UB
RF Wildcat Centre
5:55 PM CST
Sat Dec 22 -
Forest Lk 10UBGold
United Civic Center - Baldwin
10:30 AM CST
Sat Dec 22 -
Forest Lk 10UBGold
United Civic Center - Baldwin
10:30 AM CST
Sun Dec 23 -
@ Lily Lake
Lily Lake
4:35 PM CST
Sun Dec 23 -
@ Lily Lake
Lily Lake
4:35 PM CST
Sat Jan 5 -
Forest Lk 10UBMaroon
RF Wildcat Centre
7:35 PM CST
Sun Jan 6 -
@ Roseville
Roseville
9:30 AM CST
Tue Jan 8 -
Still 10UB Red
RF Wildcat Centre
7:05 PM CST
Wed Jan 9 -
@ Still 10UB Red
Lily Lake
6:55 PM CST
Fri Jan 18 -
@ Hudson Drewiske
Hudson Drewiske
6:40 PM CST
Sun Jan 20 -
@ Roseville
Oscar Johnson Arena, De Courcy Circle, Saint Paul, MN, USA
12:50 PM CST
Mon Jan 21 -
@ WhtBearCounty
WhtBearCounty
6:40 PM CST
Sat Jan 26 -
St Paul 10UB
United Civic Center - Baldwin
11:40 AM CST
Sun Jan 27 -
Chippewa Valley Chill
United Civic Center - Baldwin
11:40 AM CST
Sat Feb 2 -
Hudson
United Civic Center Ice Arena, Maple Street, Baldwin, WI, USA
9:30 AM CST
Sat Feb 2 -
Hudson
Baldwin
9:30 AM CST
Sat Feb 9 -
@ Western Wi Stars 10UB
New Richmond
9:15 AM CST
Thu Feb 21 -
U10 White
RF Wildcat Centre
7:05 PM CST
Sat Feb 23 -
@ Chippewa Valley(ECA Stars)
Altoona Hobbs Ice Arena
9:00 AM CST